Private parties

Plánujete oslavu, alebo party a potrebujete vhodný priestor?

Či už je to narodeninová party , rozlúčka so slobodou, firemný večierok, alebo módna prehliadka, ponúkame Vám naše priestory ako  najlepšie riešenie.

Ak hľadáte niečo  exkluzívne, tak ste na správnom mieste.

Sme jediný club v centre, ktorý sa može pochváliť tým, že má 2x stage.

V lounge-ovej časti clubu, ktorá má  kapacitu asi 40 l’udí Vás v momente osloví bar so širokou paletou spiritov. Je to miesto, kde si v kľude môžte popíjať drink s priateľmi pri pohodovej muzičke, alebo s kolegami riešiť business, je len na Vás, ako tento príjemný, okulahodiaci priestor využijete.

Za zmienku určite stojí , že používame home-made ingrediencie, čo Vám napovie že si dávame záležať na každom  drinku, nie len na pohľad, ale uspokojíme aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky.

V hlavnej časti našho clubu sa nachádza tanečný parket s kapacitou cca 350 ľudí . Vzhľadom na to ako je riešený, sa využíva aj na organizovanie modných prehliadok.

Ďalej Vás určite nadchne  naše VIP sedenie s kapacitou 50 ľudi s najvyšším stupňom luxusu, pohodlia a súkromia.

K našemu vybaveniu patrí jedinečný kvalitný zvuk a svetelný park,  poprípade  vieme aj toto nastaviť presne podľa vašich požiadaviek.

Radi Vám zabezpečíme Dj-ov, interpretov, alebo iných umelcov  podľa Vašich predstáv, pracujeme len s kvalitnými ľuďmi a menami.

V našej bohatej ponuke samozejme nechýba ani plnohodnotný catering, či limousine service.

Ak sme Vás oslovili, a chceli by ste naše priestory využiť pre vašu súkromnú party,volajte na tel.č. : 0904 180 185 alebo emailom reservations@masqueradeclub.sk, spravíme Vám party šitú presne na Vašu mieru!

privateparties